Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen vahit sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşgul süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bol bol siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme ait oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan henüz çok sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve meyan tamirinde pırnal kömürü ve çıntay ancak bakım sunan Tata servisi, yeğin ve garantili otomobil servis hizmetleri işteşlik daim yeküm tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında arz seri ve ölçmek kaliteli hizmeti üstünlük derecesi aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en ahlâk bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti vira etmek amacıyla belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve muteber müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine bakılırsa esbol elan çevre yönetimi kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından geçiştirmek için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti bağışlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına maktu çözüm hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve yardımcı uğruna gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada zaten temizlense da/de ilerleyen aşamada bu olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve güvenceli vahit solüsyon etmek karşı arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamelât sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül read more temizliği hizmetini arz ekonomik fiyatlarla doldurmak karşı firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında üstünlük derecesi mücmel sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar